ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Αποτελέσματα και βαθμολογία Β’ κατηγορίας (7η αγ.)

                             Αποτελέσματα Β’ ΕΠΣΝΑ (7η αγωνιστική)
                                                      1ος όμιλος 
Ημ. & Ώρα Αναμέτρηση Σκορ
Σάβ.15:00 Ακαδημία Ευηνοχωρίου – Α.Ο. Χάλκειας 1-4
Σάβ.15:00 Α.Ε. Οινιαδών – Α.Ο. Λυγιάς 0-5
Κυρ.15:00 Α.Ο. Ζευγαρακίου – Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς 0-1
Κυρ.15:00 Ακαδημία Ναυπάκτου – Αχιλλέας Γραμματικούς 2-0
Κυρ.15:00 Αστέρας Μεσολογγίου – Αλικυρναϊκός Αγ.Θωμά 0-1
Ρεπό Παιανία Μάστρου
                                              2ος όμιλος
Σάβ.15:00 Ολυμπιακός Παναιτωλίου – Α.Ο. Ρηγανάς 0-4
Σάβ.15:00 ΠΑΟ Αγρινίου – Αστέρας Αγρινίου 1-0
Κυρ.11:00 Αστέρας Καμαρούλας – Ατλαντες Αγρινίου 0-1
Κυρ.15:00 Α.Ε. Μακρυνειακός – ΑΕΚ Αγίου Κων/νου 1-1
Κυρ.15:00 Α.Ε. Αγ. Δημητρίου – Ελπίδες Αγρινίου 2-1
Κυρ.15:00  Δόξα Καινουργίου – Αναγέννηση Θέρμου 3-0
                            
                                              3ος όμιλος 
Σάβ.15:00 Αναγέννηση Στάνου – Αρης Λεπενούς 4-1
Σάβ.15:00  Αετός Ξηρομέρου – Αλυζιακός Μύτικα 0-3
Κυρ.15:00  Ιδομενέας Εμπεσσού – Α.Ο. Κανδήλας 3-2
Κυρ.15:00 Ακαρνανικός Φυτειών – Μεδεών Κατούνας  1-1
Κυρ.15:00 Δάφνη Μεγάλης Χώρας – Α.Ο. Ελαιοφύτου 4-0
Κυρ.15:00 Ομόνοια Κεχρινιάς – Πυραμίς Σαρδίνιων 3-2

 

                                                       ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

                                                          1ος Ομιλος

Θέση Ομάδα Βαθμοί
1 Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ 14
2 Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ 14
3 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 13
4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 12
5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 11
6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 9
7 Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ 7
8 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ 6
9 Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 6
10 Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 4
11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3

                                                   2ος Ομιλος

Θέση Ομάδα Βαθμοί
1 Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ 19
2 ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
3 Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
4 ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 16
5 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  13
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 11
7 Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 7
8 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 7
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 5
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ  2
12 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Ο

                                                   3ος Ομιλος

Θέση Ομάδα Βαθμοί
1 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 17
2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 15
3 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 14
4 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 14
5 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 13
6 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 12
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 9
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 6
9 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ  6
10 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 6
11 Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ 6
12 ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ Ο

ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ