ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Αποτελέσματα και βαθμολογία Β’ κατηγορίας

8

                                      
                                          Αποτελέσματα 1ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Παιανία Μάστρου – Ακαδημία Ναυπάκτου 1-1
Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς – Α.Ε. Οινιαδών 3-0
Αλικυρανϊκός Αγίου Θωμά – Α.Ο. Χάλκειας 2-2
Α.Ο. Λυγιάς – Αχιλλέας Γραμματικούς 1-1
Α.Ο. Ζευγαρακίου – Αστέρας Μεσολογγίου Αναβλήθηκε
                            Ακαδημία Ευηνοχωρίου Ρεπό
                                           Αποτελέσματα 2ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Αστέρας Αγρινίου – Α.Ε. Αγίου Δημητρίου 2-1
Άτλαντες Αγρινίου – Α.Ο. Ρηγανά 3-8
ΠΑΟ Αγρινίου – Ολυμπιακός Παναιτωλίου 2-2
Α.Ε. Μακρυνειακός – Αστέρας Καμαρούλας 1-0
ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου – Δόξα Καινουργίου 1-3
Αναγέννηση Θέρμου – Ελπίδες Αγρινίου 2-3
                                        Αποτελέσματα 3ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Αρης Λεπενούς – Δάφνη Μεγάλης Χώρας 2-1
Αναγέννηση Στάνου – Ομόνοια Κεχρινιάς 2-0
Αλυζιακός Μύτικα – Ακαρνανικός Φυτειών 3-2
Πυραμίς Σαρδίνιων – Α.Ο. Κανδήλας 1-1
Α.Ο. Ελαιοφύτου – Μεδεών Κατούνας 0-2
Αετός Ξηρομέρου – Ιδομενέας Εμπεσού 0-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

A’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 ΑΛΙΚΥΡΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 23 10 24-10
2 Α.Ο. ΧΑΛΚΕΙΑΣ 21 10 26-10
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ 18 10 18-10
4 Α.Ο. ΛΥΓΙΑΣ 18 10 19-9
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΑΥΠΆΚΤΟΥ 16 9 12-13
6 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ 15 9 14-7
7 ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ  10 9 8-16
8 Α.Ε. ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 9 10 8-18
9 Α.Ε. ΟΙΝΙΑΔΩΝ 7 10 8-26
10 Α.Ο. ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ 7 8 8-16
11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 3 9 9-19

 

Β’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 Α.Ο. ΡΗΓΑΝΑΣ 23 10 30-10
2 ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 23 10 33-7
3 Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20 10 16-9
4 ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 20 10 13-8
5 ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19 10 18-11
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15 10 14-17
7 ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13 11 25-25
8 Α.Ε. ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ 13 10 13-23
9 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ 12 10 15-22
10 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 9 10 10-13
11 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ  3 10 6-25
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ 2 11 9-32

 

Γ’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ 23 10 28-8
2 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ 21 11 21-9
3 ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 21 10 18-8
4 ΔΑΦΝΗ ΜΕΓΑΛΗΣ ΧΩΡΑΣ 19 11 19-13
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ 18 11 15-12
6 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ 17 11 21-16
7 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ 17 11 23-19
8 Α.Ο. ΚΑΝΔΗΛΑΣ 14 11 17-14
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ 11 11 19-16
10 ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ 10 11 17-27
11 ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ 9 11 11-28
12 ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ 0 11  3-42

Κανένα σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση