ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών 16-17/12/2017

8

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΕΜΙΛΕΩΝ                              69                 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  10:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             70                 ΑΕ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   71                 ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         72                 ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ                       73                 ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Γ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  11:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                74                 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΟΥΡΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  16-12-2017  ΩΡΑ  12:30  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             75                 ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   76                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   16-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ                     384              ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         385              ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΟΝΤΑΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    386              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΣΟΥΖΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΣΑΜΠΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        387              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           388              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΛΙΟΝΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΜΟΓΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                389              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    390              ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           391              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ  – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΧΑΡ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   392              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  11:00  (ΠΑΙΔΙΚΟ)

ΛΟΥΤΡΟΥ                              77                 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        78                 ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                393              ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΜΠΑΚΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  17-12-2017  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             394              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ – ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΟΝΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              395              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΡΑΠΤΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                396              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜ/ΚΟΥΣ – ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΓΟΥΛΑΣ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   397              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΚΑΓΙΑΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΡΗΓΑΝΑ                                 398              ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                       ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                399              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        400              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                401              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΒΑΪΝΑΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     402              ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΣΚΟΥ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ:                                            ΤΡΥΦΙΑΤΗΣ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΤΣΑΜΠΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΛΑΜΠΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ

                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                        ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κανένα σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση