Ισόπαλοι με 1-1 Αστέρας Καμαρούλας και Αστέρας Αγρινίου

Σε ένα δυνατό παιχνίδι χωρίς πολλές φάσεις Αστέρας Καμαρούλας και Αστέρας Αγρινίου ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.
Το πρώτο ημίχρονο έληξε χωρίς γκολ. Στην επανάληψη η Καμαρούλα προηγήθηκε στο 72′ όταν από εκτέλεση πλαγίου άουτ και αδράνεια της άμυνας του Αστέρα Αγρινίου ο Ζωγράφος με πλασέ έστειθλε τη μπάλα στα δίχτυα.
Ο Αστέρας Αγρινίου αντέδρασε και έφτασε στην ισοφάριση στο 84′ ότανσε σέντρα τοτ Γκρίζη ο Τσιάκαλος από το δεύτερο δοκάρι με πλασέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Σταμάτη.

Αστέρας Καμαρούλας (Π.Βραχωρίτης): Σταμάτης, Αριστόπουλος, Πίτλιγκερ, Γιώτης, Δανιάς, Παναγιωτόπουλος, Καντάνης, Ζωγράφος (78′ Γκορόγιας), Στραβοδήμος, Λαϊνάς (73′ Αυγέρης), Ζαμπάρας
Αστέρας Αγρινίου (Ν.Κοκώνης): Πεσλής, Κοκώνης, Παπαϊωάννου (65′ Πατσέας Δ.), Μπόκας, Τσιάκαλος, Τζελντζές, Σπυρόπουλος, Γαλανόπουλος, Πατσέας Γ., Παχής, Γκρίζης