ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Αποτελέσματα και βαθμολογία Β’ κατηγορίας (12η αγ.)

4

                                      
                                          Αποτελέσματα 1ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Α.Ε. Οινιαδών – Αλικυρναϊκός Αγίου Θωμά  0-1
Α.Ο. Ζευγαρακίου – Ακαδημία Ευηνοχωρίου 2-2
Αστέρας Μεσολογγίου – Παιανία Μάστρου 3-2
Ακαδημία Ναυπάκτου – Α.Ο. Λυγιάς 1-5
Α.Ο. Χάλκειας – Αχιλλέας Γραμματικούς 2-0
                            Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς Ρεπό
                                           Αποτελέσματα 2ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Α.Ε. Μακρυνειακός – Ολυμπιακός Παναιτωλίου 3-1
Α.Ε. Αγίου Δημητρίου – Αναγέννηση Θέρμου 4-0
Α.Ο. Ρηγανά – Ελπίδες Αγρινίου 5-1
Αστέρας Καμαρούλας  – Αστέρας Αγρινίου 1-1
ΠΑΟ Αγρινίου – ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου 2-1
Δόξα Καινουργίου – Ατλαντες Αγρινίου 3-0
                                        Αποτελέσματα 3ος όμιλος
                                   Αναμέτρηση Σκόρ
Δάφνη Μεγάλης Χώρας – Πυραμίς Σαρδίνιων 1-3
Αναγέννηση Στάνου – Ιδομενέας Εμπεσσού 1-2
Αετός Ξηρομέρου – Αρης Λεπενούς 1-1
Ομόνοια Κεχρινιάς – Αλυζιακός Μύτικα  0-1
Ακαρνανικός Φυτειών – Α.Ο. Ελαιοφύτου  6-1
Α.Ο. Κανδήλας – Μεδεών Κατούνας 2-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

A’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 Αλικυρανϊκός Αγίου Θωμά 26 11 25-10
2 Α.Ο. Χάλκειας 24 11 28-10
3 Α.Ο. Λυγιάς 21 11 24-10
4 Ακαδημία Ευηνοχωρίου 19 11 20-12
5 Αχιλλέας Γραμματικούς 18 11 17-9
6 Ακαδημία Ναυπάκτου 17 11 14-19
7 Παιανία Μάστρου 10 11 10-22
8 Α.Ε. Παλαιοπαναγιάς 9 11 8-18
9 Αστέρας Μεσολογγίου 9 11 16-23
10 Α.Ο. Ζευγαρακίου 9 11 13-23
11 Α.Ε. Οινιαδών 3 11 8-27

 

Β’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 Δόξα Καινουργίου 29 12 39-7
2 Α.Ο. Ρηγανά 29 12 37-12
3 Α.Ε. Αγίου Δημητρίου 26 12 23-9
4 ΠΑΟ Αγρινίου 23 12 15-12
5 ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου 19 12 20-15
6 Αστέρας Αγρινίου 19 12 17-19
7 Α.Ε. Μακρυνειακός 16 12 16-27
8 Άτλαντες Αγρινίου 13 12 25-28
9 Αστέρας Καμαρούλας 13 12 14-14
10 Ολυμπιακός Παναιτωλίου 12 12 16-28
11 Ελπίδες Αγρινίου 3 12 8-32
12 Αναγέννηση Θέρμου 2 12 9-36

 

Γ’ Όμιλος

Θ. ΟΜΑΔΑ ΒΑΘ. ΑΓ. ΓΚΟΛ
1 Αλυζιακός Μύτικα  30 12 30-9
2 Ακαρνανικός Φυτειών 24 12 27-10
3 Μεδεών Κατούνας 22 12 19-11
4 Ιδομενέας Εμπεσού 20 12 25-20
5 Δάφνη Μεγάλης Χώρας 19 12 20-16
6 Α.Ο. Ελαιοφύτου 18 12 16-18
7 Α.Ο. Κανδήλας 17 12 19-14
8 Ομόνοια Κεχρινιάς 17 12 21-17
9 Πυραμίς Σαρδίνιων 13 12 20-28
10 Αναγέννηση Στάνου 11 12 20-18
11 Αρης Λεπενούς 10 12 12-29
12 Αετός Ξηρομέρου 1 12  4-43

Κανένα σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση