ΕΠΣ Αιτωλ/νίας: Ορισμός Διαιτητών-Παρατηρητών-Ιατρών 13-14/1/2018

8

ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   86                 ΑΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΚΑΔ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΕΜΙΛΕΩΝ                              87                 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 2 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  10:30  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

Θ.ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ             88                 ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ  13-1-2018  ΩΡΑ  12:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   89                 ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ     

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΡΗΓΑΝΑ                                 90                 ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                91                 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2 – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ   13-1-2018   ΩΡΑ  15:00

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                    430              ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΟΜΑΡΑΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         431              ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΧΘΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΑΜΠΑΣ – ΔΗΜΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΚΟΥΡΤΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΠΑΝΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                432              ΑΠΟΛΛΩΝ ΘΕΡΜΟΥ 1957 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣ/ΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΤΑΚΟΥ                              433              ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΦΛΟΓΑ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΚΑΝΤΑΡΕΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΡΕΝΤΙΦΗΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ                           434              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΑΧΕΛΩΟΣ ΑΓΓΕΛ/ΣΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ:                                                 ΝΤΡΕΛΙΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΠΝΙΣΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΧΡΕΛΙΑΣ

ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ                        435              ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΤΑΚΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΚΑΨΑΛΗΣ

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ                   436              ΑΚΑΔ. ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΣΟΠΛΑΚΟΣ – ΛΥΣΣΑΡΗΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   437              ΑΚΑΔ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΗ

ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ                        438              ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΜΑΚΡΥΝΕΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                439              ΑΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ – ΤΟΛΗΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΘΕΟΦΙΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΣΑΜΑΡΑ

ΜΥΤΙΚΑ                                 440              ΑΛΥΖΙΑΚΟΣ ΜΥΤΙΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΛΙΑΚΩΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΚΑΤΟΥΝΑΣ                           441              ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ.

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ                           442              ΠΥΡΑΜΙΣ ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΓΚΟΥΤΣΕΛΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ                        443              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ Ι. – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΕΛΑΩΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΟΥΡΤΟΥ

ΜΠΟΥΚΑΣ                             444              ΑΙΑΣ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00  (ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ)

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   92                 ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  11:00

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                445              ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΤΑΚΟΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

                                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ  14-1-2018  ΩΡΑ  15:00

ΔΟΚΙΜΙΟΥ                             446              ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΓΚΙΑΦΗΣ – ΚΑΚΑΤΣΟΔΗΣ – ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΓΟΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ:                                                        ΤΕΡΟΒΙΤΣΑΣ

ΜΑΣΤΡΟΥ                              447              ΠΑΙΑΝΙΑ ΜΑΣΤΡΟΥ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΝΤΖΑΝΗΣ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΜΠΑΘΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ                448              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ – ΑΕ ΟΙΝΙΑΔΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΙΟΝΑΣ – ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΕΙΒΑΘΙΝΟΥ

ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ                   449              ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΒΕΛΑΩΡΑΣ – ΣΟΥΖΑΣ – ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΧΑΒΑΛΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ                    450              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝ/ΛΙΟΥ –ΑΕΚ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΜΠΟΥ

ΘΕΡΜΟΥ                                451              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΕΡΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΑΣΗΜΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ

Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ                452              ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΕΚΕΛΟΣ – ΤΣΙΛΙΚΑΣ – ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΕΥΘΥΝΗ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΕΜΠΕΣΣΟΥ                           453              ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΛΑΜΠΡΟΥ – ΜΙΖΑΛΟΥ – ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΦΥΤΕΙΩΝ                               454              ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΦΥΤΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΜΠΑΚΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΛΑΣΠΙΤΗ

ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ                      455              ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΕΧΡΙΝΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ – ΡΟΔΑΤΟΣ – ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΚΑΚΑΡΕΛΗΣ

ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ                         456              ΑΧΕΛΩΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΝΗΣ – ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ – ΛΑΖΟΥΡΑΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΙΩΑΝΝΟΥ

ΡΙΓΑΝΗΣ                                457              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΘΕΟΦΙΛΗΣ – ΤΡΑΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΖΑΡΚΑΔΑ

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ                     458              ΑΕ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΖΑΝΑΣ Κ. – ΒΑΪΝΑΣ – ΚΟΚΚΟΤΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΓΩΝΑ:                              ΓΥΦΤΑΚΗΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΙΡΟΓΛΟΥ

ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ                         459              ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΠΡΟΒΙΔΑΣ – ΞΥΣΤΡΑΣ Θ. – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΞΟΥΡΙΑ

ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ                   460              ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤ/ΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:                                                  ΚΑΣΒΙΚΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Σ, – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ:                                           ΤΣΟΥΝΗ

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:

 

ΣΑΒΒΑΤΟΥ:                            ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ – ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ Β,. – ΚΑΟΥΡΗΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ Κ.

ΚΥΡΙΑΚΗΣ:                              ΤΣΑΜΠΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ                                                   ΤΑ ΜΕΛΗ

                      ΝΙΚΟΛΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                        ΠΑΝ. ΚΑΨΑΛΗΣ – ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κανένα σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση